Gymy Kids - Online Spor Atölyeleri

Gymy Kids Online Spor Atölyeleri

Video kayıtları ve canlı yayınlarla #evdekal dönemini kolaylaştırma, ferahlatma ve neşelendirme gayretimiz sürse de, iyi bir öğretmenle iş birliği ve iletişim halinde geçen bir dersin, çocuklarımıza katkılarını çok iyi biliyoruz. Özel derslere ve tüm çalışmalarımıza ek olarak, bayram dönüşü Gymy Kids Online Spor atölyelerimize başlıyoruz.

Gymy Kids Online Fransızca Atölyeleri

Çocuğunuzun, evde, oyunlarla, yaşıtlarınızın da olduğu bir Zoom dersinde, iyi bir öğretmenle iş birliği ve iletişim halinde Fransızca öğrenmesini ister misiniz? ✨

Fransızca oyun ve sohbet eğitimlerimiz bu hafta sonu Hasan öğretmenimizin liderliğinde başlıyor.
Kayıt ve bilgi için bize dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.
Sevgilerimizle🌷

Gymy Kids - Hasan Şahin
Gymy Kids - Etkinlik Kutusu - 2

GYMY KIDS İLE ETKİNLİK KUTUSU - MOR

Gymy Kids ruhu ile tüm öğretmenlerimiz ve uzmanlarımızla beraber çalışarak, çocuklara özel bir etkinlik önerisi ve armağanlar ile bir etkinlik kutusu tasarladık.

Gymy Kids - Etkinlik Kutusu - 5
Gymy Kids - Minik Sporcular Kayakta 26-29 Mart 4
Gymy Kids - Minik Sporcular Likya Yolu'nda - 2
Gymy Kids - Minik Sporcular Longoz Ormanları'nda - 1

NEDEN GYMY KIDS?

Gymy Kids, şehir hayatının hareketsizliğine ve tek düzeliğine inat, aktif, doğaya hayran ve sanata yakın bir çocuk oluşumudur.

Gymy Kids - Etkinlik Takvimi - 2
Gymy Kids - Doğaya Kaçış Turları - 1

Gymy Kids Doğaya Kaçış Turları

Doğaya Kaçış Seyahatleri, hayranlık duyduğumuz rotalara, öğretmenlerimiz, çocuklar ve aileleri ile gidiyoruz. Program akışımızı özenle çalışıyor, keşfe ve doğada mest olmaya yetecek kadar serbest zamanı da mutlaka hesaba katıyoruz. Seyahat takvimimizden kendinize ve ailenize uygun seyahati seçip, bize katılmaya ne dersiniz?

GYMY KIDS EBEVEYN YORUMLARI

Çocuklarımız olduğu kadar ebeveynlerimiz ve onların düşünceleri de bizim için çok kıymetli. Bizi Gymy Kids Ebeveynlerimizden dinleyin.

 • Spor aşığı bir oğlu olan bir anne olarak, Gymy Kids bu sene en büyük şanslarımızdan biri oldu. Kurucusu Tuncay Ögretmen’in ve tüm ekibin olması gereken dozda disiplini, çocuklara şefkatli ve sevgi dolu yaklaşımları, çocuklara sporun temel becerilerini olduğu kadar ahlakını da aşılamayı hedefleyen vizyonları ile benim için benzerleri arasında bambaşka bir yerde Gymy Kids. İyi ki yollarımız kesişti, iyi ki oğlumun spor altyapısı en güvenilir ellerde oluşuyor. Her şey için teşekkür ederiz Gymy Kids, sizi cok seviyoruz.

  Ceyda Kantarcı, 36
  Ceyda Kantarcı, 36 Ebeveyn Koçu, Mothers’ Land kurucu ortak
 • Duru'nun bayıldığı öğretmenlerle, hiç sıkılmadan, her hafta istekle ve hevesle spor yaptığını görmek tarifsiz bir mutluluk.. Spor sevgisini aşıladığınız, spor yapma alışkanlığını 3 yaşından itibaren kazanmasına yardımcı olduğunuz için teşekkürler Gymy Kids! Sizi seviyoruz.

  Elif Deniz, 39
  Elif Deniz, 39 Ebeveyn koçu
 • Gymy Kids çocuklarımıza sadece spor yaptırmıyor, ayrıca hayatımızın içerisinde olmadığı için unuttuğumuz incelikleri hatırlatıyor. Orman’da yürüyüş yapıp, müzik dinlemek, yaprağı, ağacı tanımak, mevsiminde beslenmek hakkında konuşmak, fideyi tohumu tanımak, rekabetten uzak fairplay bilincine sahip olmak gibi. Çocuğunuz spor yapsın, doğayı sevsin, bunları yaparken eğlensin ve yeni dostluklar kursun istiyorsanız, Gymy Kids doğru adres.

  Henza Talu
  Henza Talu
 • Çocukların hem spor yaptığı, hem de dikkat ve konsantrasyonlarının geliştiği,kış aylarında bile haftada bir gün mutlaka doğa ve müzikle iç içe olduğu spor atölyelerinin kurucusu Gymy Kids iyi ki var.

  Ayşim Göktepe Altın, 40
  Ayşim Göktepe Altın, 40 Otelci, Turizmci
 • Çocuklarım yazın en verimli ve keyifli gününü geçirdi. Teşekkürler Gymy Kids

  Elif Efe, 37
  Elif Efe, 37
 • Yaz okulundan fazlasını bulduğum harika bir alternatif oldu tüm yazımız için

  Ebru Zeynep Altay, 38
  Ebru Zeynep Altay, 38 @ebrununsagliklidunyası kurucu
 • Çocuklar burada hem eğleniyor hem öğreniyor hem de ebeveynlerin gözü arkada kalmıyor.

  Nihan Kayalıoğlu, 39
  Nihan Kayalıoğlu, 39 Internet Annelerinin Kurucusu
 • Tuncay Tahtacı’nın önderliğindeki Gymy Kids çocuklarınızın erken yaş fiziksel gelişiminde temel olan koordinasyon ve denge oluşumunda çok başarılı bir programa sahip. Çocuklar, jimnastiğe ilk adımı atarken hem eğleniyor hem de bedensel gelişim sağlıyorlar. Tuncay Hocanın çocuklara yakın tavrı ve aynı zamanda sağlayabildiği disiplin, kendisinin çocuklarla ilgili bilgi ve deneyiminin güzel bir birleşimi. İki oğlumun da Gymy Kids’e yolu düştüğü için bence çok şanslılar.

  Nevra Saygan, 38
  Nevra Saygan, 38 Let’s Pilates Kurucusu
 • Sezon boyunca kızımın jimnastik derslerine severek ve isteyerek katılmasını sağlayan Tuncay Hoca ve ekibine teşekkür ederek başlamak isterim. Esnekliğine esneklik katan, bedenini daha iyi tanımasına , yapamadıklarını disiplinli çalışarak yapabileceğini gösterterdiler. Bu kadar başarılı olmalarının tesadüf olmadığını sezon boyunca Tuncay Hocanın dersleri hem eğitici hem de eğlendirerek yaptırdığını, spor aşkını onlara hissettirdiğinin şahidiyim. Türkiye'nın sizin gibi işini severek, ne yaptığını bilen, kendini geliştiren insanlara çok ihtiyacı var. Ceylin'imin spor hayatına kattıklarınız için ne kadar teşekkur etsem azdır. İyi ki sizi tanıdık. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Adviye Yonus Özcan
  Adviye Yonus Özcan
 • Oğluma yogayı ve yüzmeyi öğreten, el becerisinin gelişmesine destek olan Gymy Kids ile 2. Sezonumuz da bitiyor. Daha nicelerine 🙋🏼‍♀ Yolunuz açık ve daim olsun☺❤ İpek Usta, Oyuncu, Kaan ve Ece’nin annesi

  İpek Usta Oyuncu, Kaan ve Ece’nin annesi