GYMY KIDS İLE AÇIK HAVA ATÖLYELERİ

Atatürk Kent Ormanı Hacıosman’da 

Gymy Kids - Atatürk Kent Ormanı Hacıosman'da
Gymy Kids - Minik Sporcular Atatürk Kent Ormanı Hacıosman'da
Gymy Kids - Atatürk Kent Ormanı Hacıosman'da

Suadiye Sahil’de

Gymy Kids - Minik Sporcular Suadiye Sahilde
Gymy Kids - Minik Sporcular Suadiye Sahilde

Florya Atatürk Ormanı’nda

Gymy Kids - Minik Sporcular Florya Atatürk Ormanın'da
Gymy Kids - Minik Sporcular Florya Atatürk Ormanın'da

Detaylı bilgi ve kayıt için bizlere yazabilir veya irtibat numaramızdan 0530 641 59 32 arayabilirsiniz.

Ormanda Spor Atölyesi Belgrad Ormanı

Gymy Kids Ormanda spor atölyesini hayata geçirdiğimiz noktalardan biri: Belgrad Ormanı.  İstanbul’un kalbine bu kadar yakın bir noktada, bu kadar özel bir orman bizi her gidişimizde şaşırtmaya, her mevsim kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Çocuklar doğada öğrenirken, özgür oldukları bu alanda akranları ile vakit geçirirken, daha mutlu ve daha cesur vakit geçiriyorlar.

Atölyemizi Neşet Suyu girişindeki meyve suyu büfesinde buluşup, ormanın farklı noktalarından çizdiğimiz rotalar ile gerçekleştiriyoruz.

Uzundur hayata geçirdiğimiz Ormanda Spor Atölyesi, 2 saatlik ve sporu destekleyen akışı ile dopdolu.

Görkemli bir ormanda ve doğada, bir takımın parçası olarak ve bir rehber liderliğinde hareket etmenin sayısız faydalarını tecrübe edecekleri bu atölyenin, ailecek beraber bir etkinlikte harekete, keşfe ve sanata doymanıza vesile olacağı ve Pazar sabahlarımızı güzelleştireceği şüphesiz.

Açık Hava Spor ve Sanat Atölyesi Suadiye Sahil

Suadiye Sahil’de Gymy Kids’in uzman kadrosu ile gerçekleşen “Açık Hava ve Spor Atölyemiz” Gymy Baby yani 18-36 ay ve Gymy Kids yani 3 yaş üzeri çocuklarımız için uygundur.

Açık Hava Spor ve Sanat Atölyesi Bebek Parkı

Bebek Parkı’nda gerçekleşen “Açık Hava Spor ve Sanat Atölyemiz” Gymy Baby 18-36 ay bebekler için, Gymy Kids ise 3-8 yaş çocuklar için uygundur.

Çocuklar için Şehirde ve Doğada Spor @Swissotel

Swissotel’in güzel bahçesinde, tarihi ağaçlarla süslü, Vitaparkur’un doğal istasyonlarında gerçekleşen “Çocuklar için Şehirde ve Doğada Spor” isimli atölyemiz 4-9 yaş arası çocuklar için uygundur.

Ormanda Spor Atölyesi Polonezköy

Gymy Kids Ormanda spor atölyesini hayata geçirdiğimiz noktalardan biri: Polonezköy. Atölyemizi bisiklet yolu ve yürüyüş parkurunda gerekleştiriyoruz. Polonezköy karakolunun arkasında kalan girişte buluşup, Beykoz’un bu özel bölgesindeki ormanlık alanın tadını çıkartıyoruz.

Ormanda Spor Atölyesi Şile Orman Okulu

Şile Kabakoz köyünde çok sevdiğimiz bir oluşum olan Orman Okulu’nda özel gruplarla harika bir tam gün geçirdiğimiz ekinliğimizin adı ‘Gymy Kids Ormanda Spor Atölyesi Orman Okulu’nda.

Ormanda Spor Atölyesi Caddebostan

Caddebostan’ın güzel sahilinde hem yetişkinlerin hem de miniklerin şehir hayatında yeşil ile temas kurduğu ender alanlardan birinde, Ormanda Spor Atölyemizi hayata geçiriyoruz. Basketbol sahalarının önünde buluşuyor ve bir saat süre ile Temel Hareket Koordinasyon hareketleri ile, çocuklar spor yapsın vizyonumuza hizmet eden güzel bir etkinliği hayata geçiriyoruz.

Ana Kurallar:

Atölye girişinde yetişkin kişinin Hes kodunu Hayat Eve Sığar uygulamasından göstermesi rica olunur.

Yetişkinlerin atölye alanına mutlaka maske ile, gözlem yapabilecek fakat atölyeye fiziksel olarak dahil olmayacak mesafede katılması ve her çocuğu sadece bir yetişkinin getirmesi uygundur.

Dersler başlarken ve biterken tüm spor ve sanat malzemeleri dezenfekte edilmektedir.

Beslenme arası yapılmayacaktır.

 

Nasıl kayıt olabilirim?

Bizlere 05306415932 numaralı telefondan ulaşarak kaydınızı oluşturabilirsiniz.