İADE – İPTAL POLİTİKASI

  • GENEL BİLGİLENDİRME

Kanlıca Mah. Hacı Muhittin Sk. No: 3 İç Kapı No: 1 Beykoz / İstanbul adresinde mukim GYMY KIDS SPOR VE SANAT EĞİTİMİ ANONİM ŞİRKETİ (“Gymy Kids” veya “Satıcı”) üzerinden satışa sunulan hizmetleri satın almanız sürecinde, Satıcı tarafından Alıcı taraf olan sizlere sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesi başta olmak üzere hukuki sözleşmeleri okumuş ve kabul etmiş bulunmaktasınız. 

Kurulan satış sözleşmesi, Alıcı tarafın tüketici sıfatına haiz olması durumunda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunu ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabii olacaktır.  

Bu kapsamda Gymy Kids olarak önemli hukuki konularda bilgi sahibi olmanızı sağlayarak, haklarınızı ve elektronik sözleşmelerden doğan yükümlülüklerinizi açık bir şekilde bilgilendirerek kanuni yükümlülüklerini yerine getirmeyi ve kullanıcı memnuniyetini sağlamak amaçlanmaktadır.

  • İPTAL VE İADE POLİTİKAMIZ


  • SEYAHATLER

Kayıt seyahat ücretinin banka transferi/kredi kartı ödemesi iletilmesi ile kesinleşir.

Salgın sebebi ile seyahat engeli oluşan misafirlere seyahat ücretinin tamamı hastane raporlarını sunduktan sonra geri ödenir.
Seyahate 2 ay kala iptallerde seyahat ücretinin tamamı geri ödenir.
Seyahate 6 hafta kala iptallerde seyahat ücretinin %50’si geri ödenir.
Seyahate 6 hafta-14 gün arası zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücretinin %10’u geri ödenir.

Seyahate 14 günden az zaman kala gerçekleşen iptallerde seyahat ücret iadesi yapılmaz.

  • AÇIK HAVA SPOR VE SANAT ATÖLYELERİ

Kayıt atölye ücretinin banka transferi/kredi kartı ödemesi iletilmesi ile kesinleşir.

Deneme dersimiz yoktur.

Gymy Kids’den kaynaklı bir iptal halinde telafi önerileri sunulacaktır, aksi takdirde telafi dersi sunulmamaktadır.

Salgın sebebi ile katılım engeli oluşan ailelere, hastane raporlarını sunmalarına takiben yatırmış olduğu tüm kayıt ücreti geri ödenir.

  • ÖZEL DERSLER

Deneme ve tanışma dersi sonrası çalışmaya başlamaya karar verilir ise, bu ders paketinin ilk dersi kabul edilir. Eğer devam etmeme kararı alınır ise, tek ders ücreti banka havalesi ile Gymy Kids’e iletilmelidir.

Dersler başlamadan evvel, 10′ lu ders paketi ücreti alınır ve ders saatleri planlanır.

Ailenin, öğretmenle anlaştığı gün ve saatlerle ilgili bir erteleme ihtiyacı olması halinde, ders saatinden en az 24 saat önce haber vermesi gerekmektedir, aksi takdirde Gymy Kids dersi yapılmış sayar.

Özel ders paketleri ileri bir tarihte ve en geç 1 sene içerisinde kullanmak üzere, Gymy Kids ile mutabık kalınarak ertelenebilir. 

GYMY KIDS SPOR VE SANAT EĞİTİMİ ANONİM ŞİRKETİ