39 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

GYMY KIDS DOĞUM GÜNÜ SİZ KANLICA’YA GELİRSENİZ

19,250
Gymy Köşk Kanlıca’nın şahane bahçesinde doğum günü organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Sizin için hazırladığımız 3 farklı seçenekle eğlenceli doğum günü partileri için biz hazırız. Detaylı bilgi için 0536 644 23 43 Gymy Kids ekibinden Burcu ile görüşebilirsiniz.

GYMY KIDS FUTBOL TEMALI DOĞUM GÜNLERİ

39,500
Açık havada doğum günü planlaması için güzel bir önerimiz var. Yetişkinler doğum günü temalarının önemini bilirler. İşte futbol seven çocuklar ve yetişkinler için futbol temalı doğum günlerimiz. ⚽️ Kavacık'ta futbol sahamız da buluşuyoruz. Ve leziz bir açık büfe ile karşılıyoruz, 🥅 Spor eğitmenimiz takımları belırlıyor ve hakem olarak sahada yerini alıyor, 🎨 Futbol oynamak istemeyen çocuklar için sanat eğitmenimiz de alanda temaya uygun atölyelerini gerçekleştiriyor, 🎂 Ve pasta 🎉 maç biterken hazırlıklar tamamlanıyor, maç bitiş düdüğü ile birlikte pasta üfleniyor, 🎁 Gymy kids hediye çantalarımız misafirlere armağan ediliyor. 🌸 2 saat süren doğum günlerimiz bu şekilde gerçekleşiyor. Temanızı belirleyin ve kutlama kısmını bize bırakın. Meraklısına duyurulur 🫶🏼

GYMY KIDS X ALİ SUNAL TİYATRO KULÜBÜ BENİMLE OYNAR MISIN TİYATRO DAVETİYESİ

590
Gymy Kids x Ali Sunal Tiyatro Kulübü'nün 4 aylık çalışma sonucunda hazırladığı "Benimle Oynar Mısın?" isimli yıl sonu tiyatro oyununu sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. 14 Haziran Cuma günü öğleden sonra Beşiktaş Kültür Merkezi'nde tüm çocukların yer alacağı tiyatro oyununa davetlisiniz.

Gymy Kids X Ali Sunal Tiyatro Kulübü Bodrum’da

22,500
Gymy Köşk Kanlıca'da çalışmalara başlayan ve şuan sene sonu tiyatro oyunu için çalışmalarına devam eden Gymy Kids x Ali Sunal Tiyatro Kulübü bu yaz Mirada Exclusive Bodrum'da olacak. Ali Sunal'ın süpervizörlüğünde ve Doğan Akdoğan'ın genel koordinatörlüğünde gerçekleşecek tiyatro kulübünde yaratıcı drama ve temel tiyatro eğitimiyle çocuklar keyifli bir yaz dönemi geçirecekler. 15 Temmuz'da başlayacak ve 16 Ağustos'ta sona erecek tiyatro kulübüne dilerseniz haftada üç gün pazartesi çarşamba ve cuma günleri; dilerseniz haftada iki gün salı ve perşembe günleri 14:00-16:00 saatlerine kayıt olabilirsiniz. Tüm tiyatro meraklılarını bekliyoruz. Pazartesi-Çarşamba-Cuma günlerini kapsayan atölye tarihleri 15-17-19-22-24-26-29-31 Temmuz 2-5-7-9-12-14-16 Ağustos (15 ders) Salı-Perşembe günlerini kapsayan atölye tarihleri 16-18-23-25-30 Temmuz 1-6-8-13-15 Ağustos (10 ders) #gymykidsxalisunaltiyatrokulübü #cocuklarsanatyapsin

Gymy Kıds Alaçatı Beach Resort Yaz Okulu

10,000
2017 senesinden beri Bodrum'da hayata geçen Gymy Kids Yaz Okulları uzun yıllardır sıklıkla istendiği üzere 2024 yazında Alaçatı'da. İçindeki balıkları seçmek için eğilmeye bile gerek kalmayan denizi bembeyaz kumlar, pembe-turuncu gün batımları, dolaşırken burnunuza gelen mis gibi lavanta kokusu ile doğa tarafından şekillendirilen Alaçatı Beach Resort'ta çocuklar için özel hazırlanmış parkurlar ve sanat atölyeleriyle yaz okulumuzu hayata geçireceğimiz için heyecan duyuyoruz. Haftaiçi her gün yarım veya tam gün seçeneğiyle 4-9 yaş çocuklarla Alaçatı'da buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

Gymy Kıds Dıvan Bodrum Yaz Okulu

10,000
Bodrum yaz okullarımızın 8. yazında, 4-9 yaş grubu çocuklara özel hazırlanmış ebeveynsiz programımızla, Divan Bodrum’dayız. Hem Divan kalitesi, ağırlama kültürü ve sağlıklı yaşam etkinlikleriyle hem de tenis kortu, havuzu ve yeşil alanıyla #gymykidssummercamps e uygunluğu sebebiyle, Bodrum'daki yazlık buluşma noktamız Divan Bodrum. Burada güne klasikleşmiş günaydın çemberimizle başlıyoruz. Tenis, yüzme, sanat içeren, öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmış ve dengeli bir program akışıyla devam ediyoruz. Tam gün birlikte olacağımız çocuklarla öğle yemeğimizi de birlikte yiyoruz. Yemeklerimiz tabii ki Divan’ın leziz mutfağından. 2024 yazında Temmuz ve Ağustos aylarında Divan Bodrum kampüsümüzde görüşmek dileğiyle.  

Gymy Köşk Kanlıca Yaz Okulu

36,000
Yaz aylarında Istanbul'da kalanlar için çok özel bir program hazırladık. Hafta içi her gün 09:00-09:30 arası çocukların Gymy Köşk Kanlıca'da buluştuğu, kuş sesleri eşliğinde bahçede bir masa etrafında hep birlikte kahvaltı ettiği, sonrasında her sabahı farklı bir spor branşıyla uzmanlaşarak günün ilk yarısını tamamladıkları bir program hayal edin. Sabahlarımızı nasıl geçirdiğimizi detaylandırmak gerekirse; pazartesi çarşamba sabahları Optimum Tenis Akademisiyle tenis eğitimi, salı perşembe sabahları Bosphorus Kürek ve Kano Kulübü ile Göksu deresinden hareketle boğazda kano yapmanın keyfi ve cuma sabahları tırmanış eğitimi içeren keyifli bir akış hayal edin. Ardından Gymy Köşk Kanlıca'da mevsim ürünleriyle özenle hazırlanmış öğle yemeğimizi yine hep birlikte yiyor ve yemek sonrası biraz dinleniyoruz. Yemek sonrası sırasıyla temel cimnastik eğitimi ve spor oyunları,  bahçede su oyunları, dinlenme ve atıştırmalık molası ve sanat atölyesi ile günü tamamlıyoruz. 4-9 yaş arası çocukların, toplam 15 çocuğu geçmeyen özel bir kontenjan kapsamında Temmuz ve Ağustos aylarında Kanlıca'da buluşacağı bu programın sevenleriyle buluşması dileğiyle.